ÖÖ
Soru Sahibi
29 Nisan 2021 09:21

Konuşma problemi

Merhabalar hocam üç ay sonra 4 yaşında olacak bir kızım var. Kendisi geç oturdu tüm motor hareketleri gec gelişti. İki yaşında tam anlamıyla yürüdü. Doktorumuz normal dedi her zaman. Çok erken kelimeleri başladı. Sosyalliğinde göz temasında vs. hiçbir sorun yok. Sorunumuz şu an herseyi ezberlemesi. Tv de gördüğü şeyleri sürekli tekrarlıyor. İnsanlar biriey sorduğunda alakasız izlediği replikleri tekrarlıyor. Biz de ne söylesek tekrarlıyor. Kelime hafızası cok geniş ama diyaloğu yok. Bir de son günlerde dalgın gibi. Bikaç kere seslenince bakıyor. Ne yapmalıyız?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Canan Kocaman
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Nörolojik muayene, uyku eeg gerekli ve özel eğitim almalı ekran hiç izletmeyin randevu almak ıcın *** *** **

29 Nisan 2021 12:26