KS
Soru Sahibi
8 Eylül 2019 05:50

Kompozit dolgu

İyi günler, ben ortodonti tedavi gördüm fakat ön diş lerimin yaninda boşluklar var , oralara kompozit dolgu yapılabilir mi rahatsiz oluyorum vede yapılabilirse bir fiyat soylemeniz mümkün mu? Teşekkür ediyorum.

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba. Diş aralarındaki açıklıklar kompozit malzeme kullanılarak kapatılabilir. Bu işlemi dolgu işlemiyle karıştırmamak gerekir. Yapılacak işlem kompozit lamina olarak adlandırılmaktadır. Tam olarak net fiyatlandırma muayeneden sonra çıkacaktır.

8 Eylül 2019 07:56
KS
Soru Sahibi

Çok teşekkür ederim.

24 Eylül 2019 19:25

Biz teşekkür ederiz

6 Ocak 2020 08:31