DB
Soru Sahibi
23 Aralık 2019 18:49

Kolu brakial pleksus

Merhaba lar eşim motor kazası geçirdi ve brakial pleksus olduğunu söylediler sol kolunu hiç kullanamıyor hissetmiyor his kaybı var emg çekildi onda da hiç hissetmedi ve doktorlar bize zamanla duzelicek yada düzelmeye bilir dedi sinir lerde kopma olmadığını söylediler sadece zedelenme var dediler ve bizi fizik tedaviye yonlendirdiler bize bir bilgi verir misiniz teşekkür ederim

2 cevap
Cevaplar (2)
Yrd. Doç. Dr. Güven Çıtak
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Size söylenenler doğru. Bu uzun süreli bir tedavi. Maalesef cerrahi ile fayda sağlanabilecek durumda yok. Fizik tedavi şu an için en iyi seçenek sizin için.

25 Aralık 2019 09:20
DB
Soru Sahibi

eşimin agrisi sizisi fizik tedaviye başlayali daha çok artti sanki kapiya elimi sıkıştirmişlar yada bicakla yariyolarmiş gibi oluyorum diyor agridan sizidan duramiyor ilaçlari kullanmasina ragmen peki bu agrilar iyiyemi işaret acba teşekkür ederim

25 Aralık 2019 10:00
Yrd. Doç. Dr. Güven Çıtak
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Bu ağrılar içim özel bazı ilaçlar var. Takip eden doktorunuza danışın.

30 Aralık 2019 08:45