TA
Soru Sahibi
22 Ocak 2018 10:00

Koltuk altı şişliği meme ?

Meme kitle Her iki meme lipoksleroze partnerdir.en büyükleri sol meme saat 12 hizasında 10.8 mm boyutlu sağ meme saat 10 hizasinda 16.10 mm ölçülen yaygın fibroskitler izlenmektedir.her iki aksiler dosyada boyutu 15mm olculen şekel vasıflı dejenere lapler izlendi . NE DEMEK ACABA ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Fibrokistik meme yapınız var Aksller Laplar için tekrar üst yapılması lazım. Ailenizde özellikle birinci derece akrabanızda meme kanseri varsa meme mrı yapmak lazım

22 Ocak 2018 21:11