BM
Soru Sahibi
29 Ekim 2020 18:02

Kolposkopi sonucu

Doktor hanım iyi günler,eşim smear ascus sonucu kolposkopiye alındı,bu süreçte yurtdışıma çıktığımız için sonucu doktorumuza gösteremiyoruz. Ki67:%8,p53:%2,p16:negatif,phh3:%1 Saat 3 paraketaroz Saat 6 paraketaroz Saat 9 bazal hücre hiperplazisi+paraketaroz Saat 12 bazal hücre hiperplazisi+paraketaroz. Kanser riski var mıdır? Ne tavsiye edersiniz ? Yorumlarsanız çok müteşekkir olacağız.

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Nurdan Yıldız
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhabalar Şuan kanser gözükmüyor Hpv tipleme yaptırın 6 ay sonra smear tekrarı yaptırın

4 Kasım 2020 12:08
BM
Soru Sahibi

Hocam Hpv pozitif mi görünüyor ?

5 Kasım 2020 11:56
Op. Dr. Nurdan Yıldız
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hpv testi yaptırın Şuanda bu testi yaptırmadığınız için sonuc yok yani bilmiyoruz

13 Kasım 2020 12:06