AA
Soru Sahibi
23 Ocak 2021 22:10

Kolorektal Kanser

Hocam ben 16 yaşında reflü hastasıyım 19 kasımda makattan peçeteye kan gelmesi sonucu doktora gittim makat çatlağı dedi krem verdi 2 ocağa kadar kremi kullandım ama etkisini görmedim ve yine doktora gittim batın ultrasonu çekildi temiz çıktı hemogram çekildi hemoglobin 16.1 çıktı dışkıda gizli kan pozitif çıktı 3 gün sonra bidaha gittiğimden negatif çıktı 16 yaşında olduğum ve ailede kolorektal kanseri olmaması sebebiyle doktor kolonoskopiye gerek yok dedi siz ne önerirsiniz hocam Hocam ayriyeten leğen kemiğinde ağrılarım var makattan kan gelmesi ve leğen kemiği ağrısı bağlantılı olabilirmi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Sıkıntılı durum tanımlamıyorsunuz Aykan Bey. Doktorunuzun önerilerine uymanızı tavsiye ederim. Sevgiler... Prof. Dr. Sezai Leventoğlu

29 Ocak 2021 18:23