BS
Soru Sahibi
3 Mart 2020 08:54

Kolonkanseri

Kolonkanseri Kolonkabseri kanseri Hocam saygilar esim 9ay evvel kolon kanserinden ameliyat ve 6aylik kemo tedavisi gordu 6ayda bir kontrole gidecez merak ettigim icin soruyorum hosgorunuze siginarak eger kontrollerde tekrar olursa nasil bir tedavi uygulanabilir kolonoskopiyle temizlense. Olurmu yoksa tekrar ayni durumumu yani ameliyat kemo yasayacaz Gizle Gizle

1 cevap
Cevaplar (1)

Tamam Kalın barsağın farklı bir yerinde olabilir tekrar ameliyat gerekir bu nedenle aralıklı takip gerekiyor geçmiş olsun

29 Mart 2020 10:55

Kalın barsağın farklı bir yerinde olabilir tekrar ameliyat gerekir bu nedenle aralıklı takip gerekiyor geçmiş olsun

29 Mart 2020 10:56