AM
Soru Sahibi
6 Şubat 2020 15:32

Kolonkanseri

Hocam saygılar eşim kolon kanseri 3evre n1 ameliyat ve6aylık kenoterapu gördü acaba propolis ekstratını damla olarak versek olurmuş bagısıkkıgı güçlendirmek için tecrübeli bur uzman olarak onerınız yokmu beslenmesine ve yürüyüşüne devam ediyor tekrarlanmaması için pnerınız yokmu

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Serdar Şıvgın
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Geçmiş olsun. Propolisin bağışıklık sistemine olumlu katkıları olduğu bilinen bir gerçek. Destek amaçlı kullanılabilir. Bununla birlikte ilaç tedavinizi de aksatmadan takip etmenizi öneririm.

7 Şubat 2020 10:03
Doç. Dr. Serdar Şıvgın
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Geçmiş olsun. Propolisin bağışıklık sistemine olumlu katkıları olduğu bilinen bir gerçek. Destek amaçlı kullanılabilir. Bununla birlikte ilaç tedavinizi de aksatmadan takip etmenizi öneririm.

7 Şubat 2020 10:03