KH
Soru Sahibi
13 Haziran 2020 11:16

Kolon kanseri

Hocam bende kabızlık var ortalama 2 güne bir tuvalete gidiyorum yaklaşık 6 aydır 3 kere tuvalet kağıdında bir kerede tuvalet kağıdında olmayan dışkının üstünde kan gördüm ve dışkının son kısmı Çok inceliyor ve parça parça oluyor ağrım sızım yok int araştırdım kolon kanseri belirtilerini. Kendimde gördüm hocam çok korkuyorum sizden bilgi almak istedim ailede kanser vakası yok yaş 19

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Zülfikar Polat
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

19 Yaş kanser düşünmek için doğru bir yaş değil, ancak yine de bir rektoskopi yaptırmalısınız

29 Haziran 2020 08:41