BS
Soru Sahibi
6 Ocak 2019 16:26

Kolesterolyukseklıgı

SAYGILAR BEN GECEN YILLA KADAER ONERI UZERINE sadeceKEPEKLI EKMEK YIYORDUM HEMDE BOL KABIZLIGA VE KOLESTEROLA IYI GELIR DIYE AMA HEP FERRITIN DEGERIM 10LARDA CIKIYORDU KEPEKLIYI BIRAKINCA TAM BUGDAY YEYICEve 6ay ferrum hapı aldım 6AY ICINDE FERITIN 80LERE CIKTI BU KADARMI ETKILI TAM HEMOGRAM NORMAL CIKIYORDU BENI AYDINLATIRMISINZ EMILIM BOZUKLUGUNDAN OLABILIRMI LDL DEGERIM 143 GUNDE 1*5 SAAT TEMPOLU YURUMEME RAGMEM HDL 41LERDE CIKIYOR ACABA TIP KAYNAKLARINDA GUNDE YARIM SAATEN GAZLA HURUMENIN HDL VE LDLYE FAYDASI YOKMU BENDE BOSUNA KENDINI YORMAYAYIM TESEKKURLERTKOLL 229 HDL 41 TRIG 250 LDL 143 keten tohumu gunde azamı 1 tatlı kasıgı alıyorum onemlı zarar / Muhammed AYMAS S

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Deniz Gezer
Dahiliye - İç Hastalıkları

Erkeklerde Ferritin düşüklüğü beklenen bir durum değildir.. Emilim bozukluğu olabileceği gibi mide barsak sisteminden kanamalardada görülebilir.. Ayrıntılı tetkik için dahiliye uzmanına başvurunuz

21 Ocak 2019 09:39