TB
Soru Sahibi
24 Eylül 2018 07:54

Kolesterolyuksekligi

Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir Menüdoktor Ana sayfaBenimsayfamSorularım (#*** *** **) SORU Kolesterolyuksekligi SORU Kolesterolyuksekligi Hocam saygılar benim ve eşimin son tahlil sonuçları şöyle benim hdl 40 ldl140, trig238 tkol229 hbac1 5.6 ldlyi düşünemiyorum gergin sabah10zeytin haftada3gyumurta bir tatlı kaşığı keçiboynuzu özü yiyorum önemli zararları varmı eşim hdl ,58 ldl170 trig86 tkol224 hbac 5.4 kolesterolyuksekligi5.9 onunda ldlsi yüksek kolesterol ilacını unutkanlık sersemlik yaptığı için icemiyoruz hergun150mg ecopirini 2mizde içiyoruz zararı varmi haftada3, yumurta sabah 8zeytin bir tatlı kaşığı tahin pekmez karışımı yiyorum hocam kırmızı pirinç mayası hapı önerildi KU Lanayimi dr omega3veya .bazıları omega369kullanmami öneriyor nedersiniz değerli bir uzman olarak ek bir önerimiz yokmu özellikle hindistancevizi yağı öneriliyor unutkanlığa da iyi gelirmiş size güvendiğim için önerimiz nedir alayım mi triglrseriti nasıl dusurulur Gizle

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bünyamin Kısacık
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

merhaba benim uzmanlık alanım romatizmal hastalıklar olduğu için bu konuda yorum yapmam doğru olmayacaktır. Geçmiş olsun

24 Eylül 2018 08:02