de
Soru Sahibi
18 Aralık 2017 13:33

kolda çıkan morluklar

hocam merhabalar benim sağ kolumda çıkan nohut büyüklüğünde kırmızılık morluk gibi benekler var uzun süre kullandığım bir ilaç yok yada darbe almadım koluma sabah birşey yoktu ama akşam farkettim gün içinde oldu nedeni nedir sizce 3 aydır ara ara çıkıyor du fakat ben çok önemsemedim bu sefer çok yoğun bir şekild e çıktı. 4 5 günde de kayboluyorlar

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. İrfan Berber
Dahiliye - İç Hastalıkları

merhaba, ciltle ilgili problemler ancak muayene ile yorumlanır. Cilt hekimi ile görüşmelisiniz öncelikle, probleminize göre gerekirse sizi ilgili birime yönlendirecek yada tedavi edecektir. Geçmiş olsun

27 Aralık 2017 10:09