SS
Soru Sahibi
14 Mart 2020 14:54

Kızlık zarım yardım

Kemal hocam merhaba bilgilerinize ihtiyacım var. Ben 20 yaşında bir kuzum hiç cinsel ilişki veya parmak sokma gibi bir şey yaşamadım. Ancak takıntılı olduğum için 3 farklı doktora toplam 7 defa doktora göründüm. Hepsi de anüler, normal yapıda bir sorun yok dedi. Diğer doktorlara sormamıştım ancak en son gittiğim doktora ilk ilişkimde kanamam olur mu diye sordum. Bana verdiği cevap “bilemem, penisin boyutuna bağlı” oldu. Bu ne demek? Benim kızlık zarım esnek mi? Esnek olsaydı doktorlar esnek olduğunu belirtmez miydi? Doktor kesin konuşmamak için mi öyle dedi acaba? Birde ben sürekli kızlık muayenesi olduğum için nasıl yapıldığını biliyorum eve geldim o masadaki gibi bacaklarımı açtım dış dudakları baya çektim. Deliğin her tarafında et var ve metreyle ölçtüm delik tam 1 cm boyunda ve çapında(bu benim ölçümüm doğru ölçtüğümü düşünüyorum). Hocam şimdi sorum şu; tabiki internette göründüğü kadar, siz doktorların yaptığı kadar tam geremedim ama baya gerdim çektim yani. Benim tamamen deliğin büyüklüğünü ortaya çıkaracak kadar veremediğimi düşünürsek, bu kızlık çapı kaç cm’ye çıkabilir acaba? Benim ilk ilişkimde kanamam olmaz mı? Zarım esnek olsaydı doktorlar annüler dedikten sonra esnek diye belirtmez miydi? Bu konuda fikriniz nedir?

0
2 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (2)
Op. Dr. Kemal Hükmen
Op. Dr. Kemal Hükmen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kısaca Yanıt vereceğim Hymen intakt esnek değil ililkşde kanamsnız olacak Rahat ol

16 Mart 2020 08:45
SS
Soru Sahibi

Hocam Allah sizden razı olsun içime su serptiniz resmen. Keşke şehrinizde olsaydım kesinlikle size muayeneye gelirdim. Çalışma hayatınızda başarılar dilerim. Bir sorum daha var hocam. Ben sağdan soldan (dış ve dudaklardan) baya baya gerdim kızlık zarını ve sanki idrar deliğine doğru olan yukarı kısmında yarıklar oluştu gibi :(. Birde idrar deliğine çok yakın olan kızlık zarının üst kısmına parmağımla dokundum biraz ama içine ittirmedim asla. Bu davranışlarım zarar vermiş midir? Kan vs gelmedi. Yani 1) dudakları aşırı sağa sola çekmek germek 2) kızlığın idrar deliğine doğru olan üstteki katlantılı et yığınına parmakla dokunmak(içine doğru bastırmadan) zarar verir mi?

16 Mart 2020 12:24
Op. Dr. Kemal Hükmen
Op. Dr. Kemal Hükmen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bütün bu eylemler zara zarar vermeyecektir farkettiniz yspı sizde daha önce var olan durum normal anatominin bşr varyasyonu sorun yok Geçmiş olsun

17 Mart 2020 08:48
Op. Dr. Kemal Hükmen
Op. Dr. Kemal Hükmen Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yazar toplam 4624 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Cinsel ilişkida acı Op. Dr. Kemal Hükmen
Doğum kontrol hapı Op. Dr. Kemal Hükmen
Hamilelik ihtimali Op. Dr. Kemal Hükmen
Hocam nolur acil cevap verir misiniz Op. Dr. Kemal Hükmen
Kadın Hastalıkları ve Doğum İle İlgili Diğer Uzmanlar
Dr. Hrishikesh Pai
Dr. Hrishikesh Pai Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Emrah Orhan
Op. Dr. Emrah Orhan Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Özgüç Altun
Op. Dr. Özgüç Altun Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Şahin Kaan Baydemir
Op. Dr. Şahin Kaan Baydemir Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Burak Arslan
Op. Dr. Burak Arslan Kadın Hastalıkları ve Doğum
Facebook Twitter Instagram Youtube