OA
Soru Sahibi
9 Kasım 2021 03:59

Kızlık zarım sağlam midir

Hocam kızlık zarı serbest kenarından tabana uzanan yırtık yoksa kızlık zarı açıklığında bi yırtık acilma yoksa sadece kızlık zarı tabanının vestibül ile birleştiği çizgi hafif aşağıya doğru yarılmissa kişi bakire midir .vestibul kızlık zarı tabanı ile bitişik ya hani bunların tam birleşme çizgisi yarıl mis sadece.Hocam idrar deliğinin altında ise kızlık zarı idrar deliğinin hemen kenarı kızlık zarı sayılmaz demi sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim kafama çok takılıyor doktora görünmeye çekiniyorum cinsel ilişkim hiç bir şekilde olmadı bir cisim de sokmadım kendi kendine olmuş nasıl oldu bilmiyorum oturdugum yerden ağrı hissettim ne kan gördüm ne bir şey cisim teması olmadan oraya bi giriş olmadan kendiliğinden olmuş teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kemal Hükmen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

kısmen doğru tarif edilen diş genital sistem anatomi bilgisi buna bakarak zarın sağlamlığı hakkında kesin yorum yapılamaz lütfen dr yardımı alın

9 Kasım 2021 08:55