DZ
Soru Sahibi
9 Haziran 2021 16:57

Kızlık zarıı

Hocam ben 11 yaşındayken daha adet görmüyordum. Vajinamda pişik mi derler bilemiyorum şiddetli bir kaşıntı vardı bende kaşıdım parmağımla sonra epey kan gelmeye başladı, bu durum bir hafta boyunca sürdü ve ben düzgün yürüyemiyordum bile çok canim yanıyordu herkes farkindaydi, anneme söyledim adet olmuşsun dedi ben küçügüm ya bilmiyordum bir sey annem kizar diyede söylemedim kasidigimi. Ama hocam şöyle bir sey var bu olaydan sonra her ay düzenli adet oldum. Yani bu olay sonucunda adet oldum bu normal mi. Ozamanlar kücüktüm simdi anliyorum her seyi kızlığım bozulmuştur demi hocam? Yoksa o ağrılar ve kaşıdıktan hemen sonra neden kan gelsin ki? Ama tuhaf olan bu olaydan sonra adet gördüm her ay, Ben hiç cinsel iliskiye girmedim simdi 23 yasindayim ne yapacagimi bile bilmiyorum doğuluyum burada kiler böyle seyleri çok önemsiyor, ben daha kızlığım var mı yoo mu bilmiyorum hocam her seyi ayrintili anlattım bozulmuş mudur

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kemal Hükmen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

bunun cevabi dr muayenesinden geçmektedir en kısa zamanda muayene olun diyorum

9 Haziran 2021 17:30