6 Temmuz 2021 00:18

KIZLIK ZARI

Merhabalar Ayşegül Hanim oncelikle size cok cok tesekkur ederim beni yuzlerce sorunun icinden kurtardiniz ve sorularima cevap verdiniz icimi rahatlattiniz.gercekten cok guven verici bir uslubunuz ve durusunuz var . Var olun sag olun . Size son kez aklima takilan belki de gelen takintiyi soracagim . Erkek arkadasim onun ustinde oturur vaziyette vajinama zarin oldgu yere eliyle sert bastirmisti bu bastirma anus bolgesinden tutarak yukari dogru 5 sn bastirma o anlik aciylq kendimi geri cektim zaten ve bitti .KIYAFETLER VAR BU SIRADA ESOFMAN VE CAMASIR . Yani zar elle sert baski ile kiyafet varken bozulur mu . Kan gelip gelmedigini de hatirlamiyorum zaman cok oldu. Orgazm oluncw kucuk dudaklarin acilmasi sonucu zar zarar gorme ihtimali var midir ya da bastirma sonucu oraya giris bu penetrasyon dedikleri sey ama ben elini yani o bastirmayi hatirliuorum sadece . Vajinal iliski kesinlikle yok zarimda problem var midir ? Elbette gormeden konusmak zor anlattigim kadariyla rica ediyorum son sorumdur🖐

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Tekrar merhaba bu şekilde kızlık zarının tamamen bozulması imkansız ama bazen ufak zedelenmeler olabiliyor o da zamanla iyileşiyor o yüzden endişe etmeyin. Sağlıklı günler dilerim

7 Temmuz 2021 10:40