DD
Soru Sahibi
3 Aralık 2020 20:41

Kızlık zarı

Doktor hanım merhabalar size bir şey sormak istiyorum.  Benim çok fazla akıntım oluyor bu akıntılar genelde iç dudak ve çevresinde birikiyor bende peçete yardımıyla temizliyorum. Ancak bazen peçeteyle silerken iç dudaklara bastırmak durumunda kalıyorum. Ayrıca bir iki kerede temizleme esnasında peçete kızlık zarına temas etmişti ancak herhangi bi giriş olmadi. Uzun lafın kısası iç dudak ve klitoris bölgesinden hafif bastırarak akıntı almak veya temizlerken peçetenin kızlık zarına teması sizce sorun oluştururmu zarı zedelermi acaba

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ece Uslu Esen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Vajinaya girmediyseniz ve bu temizlemelerde kan gelmediyse zarar vereceğinizi düşünmüyorum.

8 Aralık 2020 10:05