19 Ekim 2020 10:02

Kizlik zari

Mrb hocam yaklasim2aydir dudaklari acip bkyorum hic kan gormedim zarri olurmu bide tyvalete oturr gibi bkyorum comelerekk bazen delik ust uste 5 10 kez baktgimda delik uzunnn oluyo dar bazende genisss oluyoo ayni uzunlukta ama 5gun ara gctgnde bktim al tabaninda eti duruyo ortada parmak cigim gibi delik normal yari bolmeli gibi lutfen cevp verin neden boyle gozkyo bide kiz zarimimizi tuvalete otrr gibimi gorrzz

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ozan Doğan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Muayeneye gelmeniz gerekmekte bu şekilde yardımcı olmak imkansız.

19 Ekim 2020 10:40