ye
Soru Sahibi
12 Eylül 2020 16:51

kızlık zarı

Merhaba hocam,altımda pijama varken koltuk kenarına sürtünerek kızlık zarı bozulur mu?koltuğa sürtünerek orgazm oldum aradan yaklaşık yarım saat geçti tekrar sürtündüm orgazm oldum ama orgazm şiddetli değildi.O sıra kan gelmedi ama sonradan kan geldi,kan ne kadar sürdü hatırlamıyorum sanırım bir ped kadar kan gelmişti.Bu durumda kızlık zarı bozulur mu hocam? ve sizce kan neden gelmiştir?

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Nurdan Yıldız
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhabalar Muayene etmeden fikir yürütmem doğru olmaz Geçmiş olsun

12 Eylül 2020 17:10
ye
Soru Sahibi

Bulunduğum şehirde bir kadın doğum uzmanına gittim.Ama sürtünmeden değilde yanlışlıkla vajinamı temizlerken parmağım girdi falan dedim.Neyse baktı ve bozulmamış olduğunu söyledi.Doktora ne olay anlatırsak anlatalım bunun kızlık zarı muayenesi doğruluğu açısından herhangi bir önemi var mıdır?Doktorun yanılma payı var mı sizce?

30 Ekim 2020 17:42
Op. Dr. Nurdan Yıldız
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yoktur canım

4 Kasım 2020 12:07