KB
Soru Sahibi
1 Temmuz 2020 21:52

Kızlık zarı

Merhaba 20 yaşındayım erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık. Adetimin 2. Günüydü. Üzerimde ped 2 adet iç çamaşır ve şort vardı erkek arkadaşımda da iç çamaşır ve şort. İlişkiden sonra biraz fazla kan geldi ve yanma hissi oluştu. Sonraki gün aynayla baktığımda dudakların kızardığını gördüm acaba kan ondan mı gelmiştir kızlık zarım yırtılmış midir? Muayene olmalı mıyım böyle bir şey mümkün mü

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Yuliya Doster
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, aklınızdaki soruları çözebilmek için muayene olmanız gerekir:)

2 Temmuz 2020 06:17