ŞN
Soru Sahibi
1 Nisan 2020 16:32

Kızlık zarı

Bu zamana kadar hiç bir doktora gidemedim. Bir yıl önce tecavüze uğradım. Daha önce kadın doğum doktorlarına gittim muayene olmak istedim, bekar mısın dediklerinde bekar olduğum için evet dedim ama alttan muayene dahi olamamıştım. Durumumu kimseye anlatamadım başıma gelen olaydan dolayı çok utanıyorum ve kendimi kötü hissediyorum. Yorumlarınızda sizi gördüm. Ben şimdi muayene olmak istiyorum ve kızlık zarı ameliyatı ve vajina daraltma ameliyatı yaptırmak istiyorum. Siz bu ameliyatı yapabiliyor musunuz ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Yuliya Doster
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, bu ameliyatlar yapılıyor, dilerseniz muayenehanemize bekliyoruz

1 Nisan 2020 16:37