EG
Soru Sahibi
26 Aralık 2019 12:15

Kizlik zari

Hocam merhaba ben basimdan gecen bi olayi size konusmak istiyorum cunki bi turlu hep aklimda duyunumede cok az bi zaman kalib evlenmeyede cok korkuyom kendimi intihar etmek geciyor hep aklimdan ben hocam asla vajinama ne parmak nede basqa bi cisimle mudahile etmedim sadece surtunerek mast yapiyorum muayineye gitdim ilk gitdiyim doktor bakib temizsin bakiresin dedi sonra bi kac sene sonra yine basqa bi doktora gitdim bana odada beklemesini soyledi kendisininde geleceyini soyledi ben bekledim sonra geldi ben mast yapdigimi diyemedim sadece banyoda surusdum ondan dolayi geldiyimi soyledim beni uzandirdi ve bakdi ya bozuldugunu yada bozulmadigini demedi ne yapdin dogruyu soyle bende sana dogruyu soyleyim dedi ben dedim neden kas ediyorsunuz ben sana dogruyu soyluyorum ben banyoda yikildim oncun muayineyr geldim dedi o bana hayir sen dogruyu soylemiyorsun didi ben aglamaya basladim beni odadan cikardi git baska bi doktora gorun dedi para uzatdim senden para isteyen yok dedi onun soylediyi bas dogum uzmanin yanina gitdim bana onun yolladigini soylemedim Sadece beni muayine etmesini soyledim bakdi ve bana bakiresin temizsin dedi ben aglamadim amma baska doktor boyle oldugunu soyledi didim yine beni uzandirdi yine bakdi yok sen bakiresin sen kendini parmakla bozsaydin diyerdim didi onlar bana yalanmi soylediler Cok korkuyorum muayine gitdim yine daha bizde muayine yapilmiyor hocam sizce beni kandirdilarmi ikiside birlesib?

0
3 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (3)
Op. Dr. İrem Güler Özgür
Op. Dr. İrem Güler Özgür
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gamze Hanım niye sürekli muayeneye gidiyorsunuz ki? Siz kendinizden eminseniz önemli olan odur. Siz cinsel ilişkiye girdiyseniz bilirsiniz zaten. Vajinaya penis veya penis genişliğinde bir şey girerse kızlık zarı bozulur, yoksa bozulmaz. Böyle bir durum varsa da siz bilirsiniz zaten. Boş yere muayeneye gidip kendinizi ve hekimleri strese sokuyorsunuz.

28 Aralık 2019 14:13
EG
Soru Sahibi

Hocam cinsel iliski soz konusu deyil hic bi zaman cinsel iliski yasamadim ben sadece ustumde kiyafetlerim varken yataga surtunmusdum kan gelmisdi daha muayineye gitmedim hocam kiyafetle kizlik zari bozulurmu kan gelmise eger icine girmeden birde hocam ayna yardimiyla kizlik zari gorunurmu

28 Aralık 2019 16:43
Op. Dr. İrem Güler Özgür
Op. Dr. İrem Güler Özgür
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Vajinaya penis veya penis genişliğinde bir şey girerse kızlık zarı bozulur, yoksa bozulmaz. Cildiniz zedelenmiştir, kan ciltten gelmiştir. Kadın doğum uzmanı bile kendi kendine muayene edemez kızlık zarını. Çok açık yazdığımı düşünüyorum, daha nasıl inandırılır ki insan? Bence bir psikiyatristle görüşmelisiniz.

28 Aralık 2019 20:52
EG
Soru Sahibi

Evet hocam duz diyorsuz psikiyitristle gorusmeliyim Bencede İnsan İcine girmeden kan gelince kusku duyuyor cok korkdum oncun sordum hocam

3 Ocak 2020 10:10
Op. Dr. İrem Güler Özgür
Op. Dr. İrem Güler Özgür
Kadın Hastalıkları ve Doğum

İyi günler dilerim

3 Ocak 2020 17:30
Op. Dr. İrem Güler Özgür
Op. Dr. İrem Güler Özgür Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yazar toplam 540 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Kadın Hastalıkları ve Doğum İle İlgili Diğer Uzmanlar
Op. Dr. Nesrin Büyükbayram
Op. Dr. Nesrin Büyükbayram Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Aysel Abdullazade
Op. Dr. Aysel Abdullazade Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Tuğrul Başar
Op. Dr. Tuğrul Başar Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Selver Kübra Akkaya
Op. Dr. Selver Kübra Akkaya Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Esmira Ahmadova
Op. Dr. Esmira Ahmadova Kadın Hastalıkları ve Doğum
Facebook Twitter Instagram Youtube