TM
Soru Sahibi
16 Eylül 2019 15:00

Kızlık zarı

Hocam merhaba ben 1 yıl önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ve bakire olmama rağmen kanama olmadı düzenli 2 ay ilişkiye girdik yine de kanama olmadı sevgilim beni terk etti o günden beri evlenmeden kimseyle bişey yaşamayacağıma söz verdim 3 ay önce özel muayenehanede zar muayenesi oldum ve doktor benim bakire olduğumu söyledi zarın esnek olabilir dedi hocam o zamandan bu zamana 20 kilo verdim ve 1 yıldır ilişkim olmadı sizce kızlık zarında tekrar kanamam olur mu

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Arzu Koç Bebek
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ancak normal doğum sırasında kanamanız olur, ilişkiyle kanayamayacak kadar esnek demek ki

18 Eylül 2019 14:36
TM
Soru Sahibi

Hocam doktorun yanılma gibi bir ihtimali var mı hangi doktora sorarsan sor bakiresin esnek olduğunu anlamaya çalışırsam yanlışlıkla bozabilirim hatta ilişkiye girdiğine emin misin normal bakiresin sen dedi yanılma payı olabilir mi

18 Eylül 2019 14:46
Op. Dr. Arzu Koç Bebek
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Olamaz

25 Eylül 2019 15:21