ÇE
Soru Sahibi
9 Eylül 2019 02:39

Kızlık zarı

Merhaba hocam,adetime çok yakın zamanda mastürbasyon yaptım (dudaklara masaj, elle dudakları sürterek,avuç içiyle dudakların üst bölgesine hafif baskı şeklinde ve perinden vajina deliğinin üstüne doğru tek parmakla ileri geri dokunarak,içine girmedim ve vajina deliği üstüne bastirmadim) sabah küçük kesik kesik kahverengi lekelenme oldu daha sonra da biraz katı şekilde kan geldi.Adettendir dedim.O gün adet de oldum yaklasmisti ama huzursuzum. Kızlığıma bir şey olmuş mudur? Bazı hocalara sordum birisi nadiren de olsa mastürbasyonla yirtabilirsin dedi. Biri de giriş yoksa bozulmamis olabilir ama muayene ol dedi.Diğerleri bir şey olmamıştır dedi.Çok arada kaldım. Doktora gidemiyorum,takıntı yaptım. Yaşım 19.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Arzu Koç Bebek
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Parmağınız indirek basınçla zedelemiş olabilir ama bu bekaretiniz bozuldu anlamına gelmez, rahat olun

9 Eylül 2019 20:07