DS
Soru Sahibi
6 Ağustos 2019 00:26

Kızlık zarı

Ustunde kiyafet var ce karsi tarafin penisi acik bi sekilde vajinaya baskı uygulanıyo yani git gel gibi oluyo ama kiyafet var yani kiyafet varken git gel olunca bile iceriye giris olmasi mumkunmu kiyafet varken yardimci olirsaniz sevinirim

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. İrem Güler Özgür
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Mümkün değil.

6 Ağustos 2019 10:42
DS
Soru Sahibi

Giris olması mümkün değil dediniz korse ve iç çamasırı olunca ama yaz bi miktar kan vardı ama iç çamasırın orta kısmı degilde yan dikiş kısmındaydı kan tahriştenmidir kan peki

24 Ağustos 2019 01:40
Op. Dr. İrem Güler Özgür
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tahrişten olmuştur yüksek ihtimalle. Çok endişeliyseniz muayene olabilirsiniz.

26 Ağustos 2019 12:11