YN
Soru Sahibi
7 Ekim 2019 20:24

Kızlık zarı ve bakirelik

Merhaba 20 yaşındayım erkek arkadaşımla bir ilişki yaşadık kan gelmedi ve penisin ne kadarı girdiğini bilmiyorum kızlık zarıma bir şey olmuş mudur veya bakireliğim bozulmus mudur

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Murat Gözüküçük
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sorunuza cevap verebilmek için muayene edilmeniz gerekmektedir

11 Ekim 2019 10:34
YN
Soru Sahibi

İlişkiye girdikten 3 gün sonra kan geldi sabah kırmızı renk olan kan akşam üstü kahverengiye yakın renkte gelmiş bunun sebebi nedir?

11 Ekim 2019 10:36
Op. Dr. Murat Gözüküçük
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Birçok sebebi olabilir, zarda yırtık da olası sebeplerdendir.. muayene fikir verir

11 Ekim 2019 11:41