ÇE
Soru Sahibi
13 Eylül 2020 03:45

Kızlık zarı muayenesi

Merhaba hocam, 20 gün önce kızlık zarı muayenesi oldum. Doktor kağıda çizerek halka şeklinde açıklık olduğunu, kızlık zarının etrafındaki doku olduğunu, giriş olduğunda yanlardan açıldığını söyledi ve bana seninki kapalı dedi. Bu bakire anlamına mı geliyor? Ben büyüteçli aynayla baktığımda halkanın bir kenarında minik kesik görüyorum doktor sadece halka açıklık var ve biraz kızarıklık var demişti. Sadece kıyafet üzerinden yastığa sürtünme ve jiletle genital bölge temizliği sırasında kanama yaşamıştım. Olaydan aylar sonra muayene olabildim.Teyit etmek için soruyorum, iyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Nurdan Yıldız
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhabalar Doktorunuz bakire dediyse size O’na güvenmelisiniz Geçmiş olsun

14 Eylül 2020 22:22