BC
Soru Sahibi
26 Ekim 2021 19:20

Kızlık zarı kanaması

Hocam iyi günler. Kız arkadaşımla ilişkiye girdik ama sadece kızlığı bozuldu ondan hemen sonra bıraktık zevk suyu gelip gelmediği mi bilmiyorum. Ondan sonra daha ileriye gitmedik herhangi bir hamilelik riski var mıdır?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Aykut Coşkun
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Çok kolay değil ama adeti takip edin

29 Ekim 2021 10:26
Op. Dr. Aykut Coşkun
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

.

7 Ocak 2022 10:49