UM
Soru Sahibi
9 Temmuz 2021 21:06

Kızlık zarı cesiti

Hocam merhaba ben cinsel iliski yasamadım yeni evleneceğim doktora gidip muayene olmak istedim doktorumda baktı ve gayet normal olduğunu girintili cıkıntılı bir hymen oldugunu söyledi saat 4 yönüne doğru.. yüz sekli kadar normal herkesin farklı dedi. Bu durumda o centik veya girinti cıkıntı normal midir herhangi bir sorun yaşar mıyım, size yine de sormak istedim.. tesekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mert Göl
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Merhaba doktorunuz size gerekli açıklamayı yapmıştır. Kızlık zarı farklı çeşitleri vardır. Geçmiş olsun

2 Ağustos 2021 10:22