ÇE
Soru Sahibi
15 Nisan 2020 18:24

Kızlık zarı böyle durumlarda bozulabilir mi?

Merhaba hocam, 20 yaşındayım klozete oturup bacaklarımı biraz ayırarak genital bölgemi ve dış dudaklarının aşağısını jiletle temizlerken jilet biraz yan durmustu girdi çıktı gibi değil ama jilet bir yere takıldı sonra peçeteyle silince nokta kadar kan vardı nerden geldiğini anlamadım daha da kan gelmedi, jilet bozabilir mi ya da jilet kesiği midir? İhtimal var mı? Muayene olmalı mıyım? Daha önce muayene oldugumda gerçi adetim de yakındı ama muayeneden 10-11 saat sonra lekelenme oldu sonra da kan geldi, küçük gazlı bezle iç dudakların üstünü bastırarak sildi sonra muayene etti, muayene zarar vermez değil mi ? Halka şeklinde ve etli yapılıymış. Bu kanayacağı anlamına mı geliyor? Ayriyeten yastığa yapılan sürtünme, iç çamaşırı üzerinden elle temas veya çıplak şekilde vulva bölgesine elle temas etmek, dış dudakları hafif yana çekip bakmak kızlık zarını etkiler mi? Kafama çok taktım.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kasım Turan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, bu söylediklerinizin hiç biri kızlık zarını bozmaz.

2 Mayıs 2020 11:05