ka
Soru Sahibi
20 Ocak 2022 11:19

Kısmi Hafıza kaybı çalışamama

mamış Sorularım (1) Op. Dr. Cezmi Ük yaklaşık 10 yıl önce ne zaman başladı nasıl oldu hatırlayamadığım hafıza kaybım oldu AMA SADECE İŞ YERİ BİLGİ TECRÜBELERİMİ unuttum çalışamaz oldum yaklaşık 15 yıllık bilgi tecrübe gitti bakım teknisyeniydim ellerim anahtar tutmaz olmuştu sanırım o zamnlardan net hatırlamıyorum kafamın sağ tarafında şaç dibinde pütürüklü yüzey oluştu cildiyeye kaç kez gittim yağ bezesi dedi ve ışıklara bazı seslere daynamazda oldum AMELİYATTAN çok korkumdan beyin mr çektiremedim sadece psikiyatriste gidip senelerce antidepresan içtim ne iyileştim ne hastalığım arttı ama senelerdir evde dahi iş yapamıyorum ağrım sızım yok işten atıldım çalışamadığım için ama nasıl bir hastalık hafıza kaybı geri gelmedi sadece çalışamaz oldum aklım almıyor ne olabilir doktor bey halen mr cektirmek istemiyorum ölümcül büyük hastalığımı öğrenmemek için ameliyat korkumdan boyle bir hastalık varmı kolay gelsin

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Semih Keskil
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Efendim bir beyin MR çektirmeden ne olduğunu anlama şansı yok maalesef...

20 Ocak 2022 11:25