GA
Soru Sahibi
6 Şubat 2018 00:57

Kilo verememe

Mrb benim de kilomla ilgili sorunlarım var 21 yaşındayım 84 kılıyom bi türlü veremiyorum ve evliyim kilom hamile kalmama engel oluyor donus yaparsanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. Kilonun gebe kalmaya engel olduğu durum genelde guatr olduğu zamandır. Sizde büyük ihtimalle gizli troid vardır. Buna bağlı olarak kilonuz gebe kalmayı engelliyor. Kilo verirseniz başkada tespit edilen bir hastalık yoksa gebe kalma şansınız çok artacaktır. Bu konuda yardım almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz

6 Şubat 2018 08:19