ÇS
Soru Sahibi
2 Haziran 2017 01:25

Kilo almak istiyorum

Hocam merhaba ben 1.63 boyunda 52 kiloyum bu sizce ideal midir ? Çünkü kilo almak istiyorum . Kilo almak için liste hazırlanmasını istemiyorum hocalar tarafından önereceğiniz şurup yada hap var mıdır şimdiden teşekkür ederim.

2 cevap
Cevaplar (2)

merhabalar. Yaşınızı bilmiyorum ancak boyunuza göre vücut ağırlığınız düşük değil. Yine de detaylı bir vücut analizi yaptırıp yağ-kas ağırlıklarınızı ölçtürürseniz yağ ağırlığınız gerçekten düşük mü, zayıf hissetmenizin sebebi yağ ağırlığınızın düşüklüğüne mi bağlı öğrenmiş olursunuz.

6 Haziran 2017 22:17
ÇS
Soru Sahibi

Yaşım 26 hocam :))

6 Haziran 2017 22:20

Yaşınıza ve boyunuza göre ağırlığınız normal. Sevgiler..

6 Haziran 2017 22:27