bi
Soru Sahibi
11 Nisan 2017 22:10

kıl dönmesi

merhaba hocam, aralığın sonunda kıl dönmesi ameliyatı olmuştum. dikişlerin çoğu kapandı ama dikişlerin bitim noktasında makata yakın yerlerden kan geliyor tam tutmamış galiba bunun kapanması için ne yapabilirim acaba ...

2 cevap
Cevaplar (2)

Öncelikle geçmiş olsun. Ameliyatı yapan doktorunuza başvurmanızı öneririm, korkulacak bir durum değil. Doktorunuzun önerileri ve tedavisi ile düzeleceğine eminim.

12 Nisan 2017 13:24
bi
Soru Sahibi

Hocam ameliyatımı yapan doktorum Samsuna gitti Cumartesi çalışıyorsanız uğramayı düşünüyorum...

12 Nisan 2017 18:31

cumartesi çalışıyorum

17 Mayıs 2017 21:29