gy
Soru Sahibi
22 Temmuz 2012 18:40

Kıkırdak sorunu

Hocam merhabalar ben bu sene üniversite sınavında diş hekimliği tercih edeceğim size bir sorum olacak benim el parmaklarımda kıkırdakları sürekli hareket ettirebiliyorum yani ses geliyor şuan sıkıntı olduğunu düşünmüyorum fazla bastırmak dışında ama diş hekimliğinde el becerisi önemli olduğu için meslek hastalığı var ileride zaten sizce bir sorun yaratır mı ? Tercihimi ona göre yapıcağımda şimdiden cevabınız için teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sinan Karaoğlu
Ortopedi ve Travmatoloji

Hiç bir sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum. Başarılar dilerim

24 Temmuz 2012 22:58