AE
Soru Sahibi
9 Eylül 2021 20:18

Kendiliğinden sıvı gelmesi

Öncelikle bütün emekçi doktorlara saygı ve hürmetlerim ile 32 yaşındayım bekarım son aylarda ufakçı tahrikte veya kendiliğinden sıvı geliyor haftada 2 sefer boşalmama rağmen …sevgilimle içine boşalmadığım halde hamile kaldı. ben daha sonra farkettim akıntıyı psikolojik mi anlamadım yardımcı olursanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Barış Nuhoğlu
Üroloji , Üroonkoloji

Daha sık boşalmanız gerekir. Eğer buna rağmen erken boşalma düzelmez ise üroloji hekimine muayene olun.

5 Ekim 2021 09:22