KV
Soru Sahibi
15 Mayıs 2019 18:40

Kekemelik başlangıcı

Merhaba Canan hanım çocuğumuz 3 yaşında yaklaşık olarak 1.5 ay önce cümleye başlarken kekelemeye başladı sağlık ocağıda acil doktora gidin başka bir sıkıntısı olabilir demiş bize ne tavsiye edersiniz.

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Canan Kocaman
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Çocuk nöroloji muayene ve uyku eeg Eğer organik bir neden bulunmazsa da psikologdan oyun terapisi uygun Öncelikle nörolojik değerlendirme

20 Mayıs 2019 10:37
KV
Soru Sahibi

Teşekkürler.

20 Mayıs 2019 13:31
Doç. Dr. Canan Kocaman
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Rica ederim

20 Mayıs 2019 13:56