KG
Soru Sahibi
25 Haziran 2020 21:53

Kedimin tüylü kürk kısmı kabul gibi düştü

Merhaba 2 yıldır evde baktığım kedimin sırt boyun kısmında parmak ucu boyutunda tüylü kürk kısmı sert kabuk gibi olup yalayınca sürekli düştü şu an o bölgede pembe derisi gözüküyor daha önce yoktu bugün fark ettim bu neyden kaynaklı olmuştur tedavi olarak ne yapmalıyım?

1 cevap
Cevaplar (1)

Anlattığınız lezyon mantar, egzema , yara kabuğu olabilir. Herbirinin tedavisi farklıdır.Muayene ettirin .Problemin ne olduğu anlaşılsın tedaviye başlanır.Geçmiş olsun.

26 Haziran 2020 07:53