dZ
Soru Sahibi
10 Kasım 2020 23:22

kedimde antibiyotik yan etkisi

kedim 1 buçuk aylık yaş mama kullandığımız günden beri ishal iki önce karnı şişti veterinere götürdüm antibiyotik iğne ve mide asiti için iğne yapıldı iki gün bugün sondu ve bugün kusma ve halsizlik var ve uyuyo durmadan yapilan aşılar yan etki yapmıştır ki duzelirmi

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba. kedınızın asıları yok ıse baska bır hastalık baslıyor olabılır. bunun ıcın kedınızın veterıner klnıgınde hemogram ve gerekırse dıger testlerının yapılıp hastalıgının teshısı konulmalıdır. yas mamadan ıshal olduysa probıyotık mamalar ya da tozlar kulllanılabılır.

14 Kasım 2020 13:44