KB
Soru Sahibi
6 Haziran 2021 16:32

Kedi bakımı, hastalığı

Hocam merhaba 2-3 aylık kedi sahiplendim bir hafta önce. Bugün burnu akmaya başladı, hapşırıyor ve gözleri sulanıyor. Yarın veterinere götüreceğim. Solunum yolu enfeksiyonu ya da nezle kedimde ölüme sebebiyet verir mi?

2 cevap
Cevaplar (2)

Sanırım Cat flu denilen viral bir kedi nezlesine yakalanmış. Antibiotik ve vitamin tedavisinden sonra aşılarını yaptırırsanız iyileşecektir

23 Haziran 2021 09:59
KB
Soru Sahibi

İyileşti hocam teşekkürler. Şimdi de kolunda ufacık bir yara cıktı mantarmış. Hiç dışarı çıkmayan bir kediye mantar nasıl bulasır?

25 Haziran 2021 00:25

Antibiotik ve kortizon kullanımı mantarı tetikler. düzenli en az bir hafta Viyo kullanın, ve koluna travocort krem sürün. Geçmiş olsun

14 Temmuz 2021 10:35