AA
Soru Sahibi
29 Ağustos 2008 03:06

kbbvenörolojide annemigördü.bedensel hiç bir problemi yok.ancak üzüntü yaşa

kbbvenörolojide annemigördü.bedensel hiç bir problemi yok.ancak üzüntü yaşadığında elde ayakta karıncalanmalar ayakağrıları gibi psikosomatik rahatsızlığı var.favarinle birlikte solianı birkaç aykullandı ve bıraktışimdi sadece faverin kulanıyor.birdoktor solianın intihar gibi düşüncelerde verildiğini söyledi annem psikolojikolarak gayetiyi.hayata bağlı.bir diğeri de yani bedenselşikayetlere iyigeldiğini belirtti.8yıldıraralıklarla vücudutepkiveriyor.ömürboyu favarini kullanması uygunolurmu?

1 cevap
Cevaplar (1)

Geregi olmadigi dönemlerde kesilir ama yine de izleyen doktorun karar vermrsi lazim

29 Ağustos 2008 10:25