GR
Soru Sahibi
16 Ağustos 2020 18:03

Kasık sancısı

Merhaba, ben 20+3 haftalık gebeyim. 1 seneden fazla idrar yolu enfeksiyonum var ve sürekli tekrarlıyor kendini. Geçen hafta kasıklarımda sancı oldu kalkarken, yatarken hatta dönerken bile çok can yakıyor karnımıda şişiriyor. Gaz sancısıdır diye maden suyu ve kuru kayısı tükettim geçti ama tekrar oldu ve daha şiddetli şuan yatarken bile sancıyor ne yapmam gerek, bu gazmıdır yoksa enfeksiyondan olurmu? Bebeğe zararı olurmu? Şimdiden çok teşekkür ederim cevabınız için.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Engin Korkmazer
Kadın Hastalıkları ve Doğum

İyi günler Bu durumda enfeksiyon olabilir ama bunun icin idrar tahlili yaptırmalısınız. Başka sebepler de olabilir, takip eden doktorunuza başvurmanızda fayda var. Geçmiş olsun

16 Ağustos 2020 22:48