SH
Soru Sahibi
18 Mart 2017 20:50

Kasik agrisi

Merhaba hocam benim 5 6 aydir sol kasikta siddetli agrim var agri vurdugnda adim atamiyorum ultrason cektirdim sol inguinal bolgede 8.1×4.9 buyklugnde santral ekojenik fat astripleri secilebilen reaktif laplar izlnmistr diyor ve psoas tendon yapisma lokalizasyinunda liner translusent bant seklinde fokal odak dikkat cekmistr diyor kotu birsey varmi defalarca gittim ve bi tedavi sunmadilar yardimci olursaniz cok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alp Gurbet
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Merhaba , Öncelikle iyi bir genel cerrahi uzmanı tarafından bu bulguların değerlendirilmesini öneririm. Tıp fakültesi genel cerrahi bölümüne başvurabilirsiniz. Eğer ameliyat önerilmezse bize gelebilirsiniz. Geçmiş olsun

19 Mart 2017 11:00