KA
Soru Sahibi
8 Temmuz 2021 09:07

Karın ağrısı

Merhaba hocam 27 yaşındayım şiddetli alt karın ağrısı yaşıyorum crohn hastalığından şüphelendiler 3 kez kolonoskopi yapıldı 1 kezde endoskopi yapıldı ödem hariç birşey çıkmadı bu arada tomografide çekildi sorun yoktu ama 6 aydır karın ağrım geçmiyor son 3 gündürde baya şiddetli ağrı yaşamaya başladım ağrıdan bayılacakmış gibi oluyorum. Birde dışkım uzun yıllardır yumuşak ve şekilsiz karnımdanda guruldama diyemeyeceğim sesler geliyor

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Hayri Karaarslan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Şiddetli karın ağrısı FMF denilen Akdeniz ateşinde de görülür bu yönden tetkik edildi mi? Ayrıca ağrın sanki psikolojikmiş gibi geldi bana,psikolojik sorunun var mı? Ağrı gece uykundan uyandırıyor mu,yoksa yalnız gündüzleri mi oluyor? Bunları bana yazabilir misin?

8 Temmuz 2021 11:55
KA
Soru Sahibi

Merhaba hocam. Hayır gece uyurken ağrım olmuyor fmf akdeniz ateşinede bakılmadı bu arada hocam. Bildiğim psikolojik bir sorunum yok hocam

12 Temmuz 2021 08:01
Uzm. Dr. Hayri Karaarslan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Mersin Tıp Fakültesi gastroenterolojide , Ankara yüksek ihtisas hastanesi gastroenterolojiden gelen değerli öğretim üyesi arkadaşlar var,bunlardan birine muayene olmanızı önerebilirim ancak.

12 Temmuz 2021 08:21