yH
Soru Sahibi
6 Şubat 2022 21:26

karın ağrısı

Öncelikle merhaba.1 gün önce karnımın sol üst tarafında keskin bir ağrı başladı ve 15 dakika sürdü.Ve şuan karnımın sağ ve sol üst tarafında çok rahatsız etmeyen ve hareket edince , nefes alınca hafif ağrı var.1 ay önce şişkinlik ve gaz şikayetiyle pulcet kullanmıştım.Sizce ne olabilir ve ne yapmalıyım.Şimdiden teşekkür ederim.

3 cevap
Cevaplar (3)
Doç. Dr. Mustafa Kaplan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

hareketle olan ağrılar genelde kas ağrısıdır . biraz beklemek lazım . anlattığınız durum pek mide ağrısına benzemiyor...

7 Şubat 2022 14:50
yH
Soru Sahibi

Tekrardan teşekkür ederim.Soruda bahsetmemiştim ama 2 haftadır dışkım hafif yeşilimsi ve karnımda ara ara guruldama oluyor.Bunun sebebi ne olabilir.

7 Şubat 2022 15:54
Doç. Dr. Mustafa Kaplan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

çok önemli bulgular değil bunlar . onun için bence çok önemsemeyin

8 Şubat 2022 12:19
yH
Soru Sahibi

çok teşekkür ederim

8 Şubat 2022 12:35
Doç. Dr. Mustafa Kaplan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

eyvallah

8 Şubat 2022 13:06