SS
Soru Sahibi
25 Nisan 2022 20:56

Karın ağrısı

Hocam merhabalar, Benim yaklaşık 1 aydır yemeklerden sonra başlayan midemin sol yanında sol kaburganın altından itibaren başlayan bir ağrı var buna ek olarak batma yanma da eşlik ediyor.Yürürken sanki o bölgede içi su dolu balon varmış gibi hissediyorum.Büyük abdestimde de düzensizlik var bazen yeşil bazen siyah renk oluyor Sebebi ne olabilir hocam endoskopi gerekir mi yoksa basit bağırsak hareketleri mi

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Mustafa Kaplan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

endoskopi ve safra kesesi için ultrason gerekir.

27 Nisan 2022 09:48
SS
Soru Sahibi

Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Doktora gittim gaita testi verdim gizli kan pozitif çıktı doktor endoskopi ve kolonoskopi istedi bunlar için gün aldım. Biraz endişeliyim kanser durumu söz konusu olabilir mi?

27 Nisan 2022 11:01
Doç. Dr. Mustafa Kaplan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

ENDOSKOPİ KOLONOSKOPİ YAPTIRIN MUTLAKA İİYİ GÜNLER

29 Nisan 2022 14:00