CS
Soru Sahibi
30 Mart 2019 21:52

Karaciger ve dalak buyumesi

Merhaba hocam bende mide agrisi oldu ultrasyina girdim dalak 135 mm buyumus dedi sonra hemotoloji tomografiye gonderdi 15 gun sonra tomografi oldum sonucta KARACIGER UZUN AKSI 166 MM DALAK ISE UZUN AKSI 130 MM dir digerlerinde bisey yoktu hemotolojoji doktoru yaoabilicegim bisey yok sen gastreenterolojiye gozuk dedi bide hocam tomografi sonucunda yogun gaz nedeniyle goruntulenemeyen biseyde vardi Yasim 23 boy 1.83 kilo 85 hocam ne yapcam ben tehlikelimi bu durum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tarkan Karakan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Serhat bey sadece tek başına tomografi anlamlı değil. Klinik ve laboratuar bulguları ile beraber değerlendirmek gerekir. Doktorunuza başvurunuz.

2 Nisan 2019 20:37