CF
Soru Sahibi
30 Eylül 2018 21:12

karaciger kisti

Merhaba Doktor bey, Benim karacigerimde 21 ve 23 mm iki tane basit kist var. Her ikisindede 8 ay onceki tahlillere gore 1'er mm buyume olmus.Safre kesesinde de polip olusmus.11 yil once troid Follikuler CA gecirmistim,Onunla ilgili hic bir sorun yok.Karaciger kan testleride gayet iyi ancak yine de bu durum beni endiselendirdi.Onerilerinizi ve gorusunuzu almak istedim.Cok tesekkur ederim.Saygilarimla.

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun,bu kistler büyümedikçe problem oluşturmazlar, troid patolojisi ile de ilişkili görünmüyor, sağlık dileklerimle..

1 Ekim 2018 14:50