ZE
Soru Sahibi
11 Ekim 2017 21:22

Kanal yapılan dis

Benim dişine sekiz ay önce kanal yapıldı ama ağrım gecmedi röntgenle batırdim iki ayrı yerde temiz bi kanal dediler yirmiliktendir dediler çektiler ama gecmedi arkasındaki dis dolgulu onun ağrisi vuruyodur dediler ona kanal yaptılar yine gecmedi bosu bosuna kanal yapılmış oldu bu durum attık tak etti canima iltihap yok kalan kok yok hissedemezsin bu disi diyolar ama kesintisiz her gün her dk ağrıyo disim bosuna kanal yapılan disime mi üzüleyim geçmeyen ağrıma mi bilemedim ne olabilir nedeni? Yardımcı olun lutfen

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Hakan Aydın
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

iyi günler. şu aşamada yapılacak en zararsız işlem yapılmış olan kanal tedavisinin yenilenmesi olur. bazı durumlarda kanal tedavisi iyi yapılmış olsa bile problemler çıkartabiliyor ve tedavinin yenilenmesi ile ağrılar geçebiliyor. bunun denenmesi ve sonrasında tekrar bir değerlendirme daha uygun olacaktır. geçmiş olsun.

13 Ekim 2017 17:46