VN
Soru Sahibi
20 Şubat 2020 16:58

Kanal tedavisi

Hocam merhaba Benim 1 dişime kanal tedavisi yapıldı ama yapıldıgı andan beri günde bir kere ağrım oluyor çenemin altında bir uyuşma var sıkıntısı ne olabilir yazarsanız çok memnun olurum

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Durmuş Aşıcıoğlu
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Merhaba. Geçmiş olsun. Dişlerimizin kök uçlarıyla, çenemizin hissini veren sinirler bazı bölgelerde komşu olabiliyor. Kök ucunda yaşanan bazı durumlar çenenizde geçici uyuşmalar yapabilir. Durumun tam bir tespitinin yapılabilmesi için, bir hekimin muayene etmesi daha doğru olacaktır.

22 Şubat 2020 15:15